Dragi moji čitatelji, prijatelji i klijenti – bez puno okolišanja, želim vam svima najsretniji Božić!!! 😀 Nismo se čuli neko vrijeme jer sam posljednjih par tjedana u fazi kad jednostavno ne stižem doslovno niti minute posvetiti blogu, ali nisam mogla ne napisati barem kratki post da vam svima čestitam ove najljepše dane u godini i tom prigodom napravim jedno lijepo darivanje. 🙂

Kao što vjerojatno znate, nikad nisam bila neki fan kultnih Anastasia Beverly Hills paleta. Prevrtala sam ih po rukama milijardu puta, swatchala, igrala se s njima u Sephorama, ali nikad niti jednu nisam ponijela doma (ili je zadržala za stalno) jer sam znala da realno u svakoj od njih postoji dobar dio nijansi koje nikad ne bih koristila (čak niti na poslu).
A onda je napokon došla Sultry. 🙂 Paleta u kojoj su apsolutno sve nijanse itekako iskoristive i koje jednostavno odlično funkcioniraju zajedno (čak i ova posebnija roskasta pomoću koje možete tweakati ostale mat nijanse da im dodate malo topline, dodavati malo raznolikiji touch lookovima i sl.). Formula ovih sjenila je fantastična, a dolaze u širokom spektru nijansi i finisha – od najsvjetlije mat “all over” primer svijetle do must have mat crne, preko super korisnih prijelaznih mat nijansi za blendanje pregiba pa sve do shimmerastih i glitter nijansi koje svakom looku daju onaj završni, svjetlucavi touch i podižu ga na next level. Sve u svemu, ova me paletica stvarno totalno osvojila na prvo swatchanje tako da sam iste sekunde odlučila da jednu uzimam vama. A pogledajte tek to pakiranje – kao da je doslovno stvoreno za blagdane. Mislim da slika govori tisuću riječi pa neću više duljiti. 😀

UVJETI SUDJELOVANJA:
U darivanju mogu sudjelovati sve osobe s prebivalištem u Hrvatskoj, svim zemljama EU, Srbiji, BiH i Crnoj Gori.
Možete imati ukupno 10 prijava, niti jedna od njih nije obavezna (birate sami što sve želite obaviti, a što ih više napravite, povećavate si šanse da budete izvučeni). Koraci koje možete ispuniti su:
- Like-ati The Brush Stash Facebook stranicu (ako već niste), likeati Facebook post o darivanju i shareati ga na public (javno). Facebook nick pod kojim ste navedeno obavili unosite u Rafflecopter, odnosno onaj prozorčić skroz dolje na dnu posta koji na kraju izvlači dobitnika!!! (ovaj korak donosi 3 prijave)
- U komentare ispod Facebook posta taggati dva prijatelja/prijateljice za koje mislite da bi htjeli sudjelovati u darivanju, ili mislite da bi im se svidio TBS blog (2 dodatne prijave)
- Biti subscribeani na nove postove TBS bloga (samo unesete e-mail adresu u “Subscribe” prozorčić s desne strane home pagea kako biste dobivali obavijest kod objave novih postova, i istu adresu unosite u Rafflecopter) (1 dodatna prijava)
- Pratiti The Brush Stash na Instagramu (@thebrushstash), lajkati sličicu darivanja i u komentare ispod Instagram objave taggati dva frenda ili frendice. Svoj Instagram nick pod kojim ste sve navedeno obavili također unosite u Rafflecopter (3 dodatne prijave)
- Pratiti The Brush Stash na Bloglovinu (1 dodatna prijava)
Dakle, ukupno možete imati 10 prijava, a sve ih unosite dolje u Rafflecopter widget koji će na kraju darivanja izvući dobitnika. Prijave su otvorene do 06.01., a dobitnika ću objaviti dan-dva nakon toga. Još jednom, želim vam svima najljepši i najsretniji Božić. Nadam se da ćete ga provesti u društvu svojih najdražih, uz obilje sreće, veselja i dobre hrane. <3 Hvala vam na sudjelovanju i sretno svima! Šaljem puse i čitamo se uskoro u idućem postu!
Petra :*
Sretan i blagoslovljen Božić tebi i tvojoj obitelji
Hvala Rina, također! 🙂
Sretan Bozic!
I nagrada je super!
Hvala puno! 🙂
Sretan Božić
Hvala Silvana, i tebi! 🙂
Pa ovo je prekrasno :O! Sretan Božić i svako dobro Vam želim 🙂
Hvala puno Suzana, i ja Vama želim sve najbolje! 🙂
Predivna nagrada, sretni praznici svima ❤
FB: Sladjana Marjanovic
IG sladjanyca.977
Hvala Slađana, sretno! 🙂
Sretni blagdani
Hvala Danijela, također! 🙂